محصول مورد نظر با موفقیت به سبد خرید افزوده شد.

درباره آرین پنجره ثمین

درباره آرین پنجره ثمین

شرکت صنایع تولیدی آرین پنجره ثمین فعالیت خود را از سال 1395 و با تولید درب و پنجره های u-PVC در زمینی به مساحت 4000 متر مربع با 6 سالن تولید، در بارانلو (بعد از پلیس راه تبریز - آذرشهر) شروع به فعالیت نمود. این شرکت با استفاده از دستگاه های مدرن با آخرین تکنولوژی و به کارگیری نیروهای متخصص و با تجربه 14 ساله خود در ضمینه تولید درب و پنجره های یو.پی.وی.سی، محصولی با کیفیت و قیمت مناسب تولید می کند.
شرکت صنایع تولیدی آرین پنجره ثمین در سال 1395 با اجرای تمامی استانداردها، موفق به اخذ گواهی نامه های استاندارد ملی و تاییدیه تولید با درجه A+ از شرکت آدوپن پرشین تولید کننده پروفیل های  WINTECH شد و در حال حاضر محصولات خود را طبق این استاندارد تولید و روانه ی بازار می کند.
شرکت صنایع تولیدی آرین پنجره ثمین قصد دارد در آینده و طبق برنامه های تدوین شده، علاوه از تولید درب و پنجره های یو.پی.وی.سی محصولات جانبی آن و نیز محصولات مرتبط را تولید و به بازار عرضه کند.
ارائه خدمات به مشتری، جزو برنامه های اصلی کاری ما بوده و هست. بر همین اساس، تمام سعی و تلاش ما این بوده که رضایت خاطر مشتری تأمین شده و تجربه خوبی از خرید، در ذهن مشتریان عزیز نقش بندد.
شما می توانید برای ایجاد حساب کاربری از قسمت ثبت نام، جهت خرید هر یک از محصولات ما از دسته بندی محصولات بالای صفحه، و جهت اخذ نمایندگی از صفحه درخواست نمایندگی اقدام کنید.